عروس هلندی مرغ عشق

مشاوره و خرید و فروش عروس هلندی مرغ عشق 09391818840

آگهی فروش
ساعت ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱۱/٢۸  کلمات کلیدی: مرغ عشق ، طوطی برزیلی ، آگهی عروس هلندی

دوستان سلام.بعد از مشکلاتی که در آگهی کردن پرنده های دوستان پیش اومد خیلی از عزیزان تماس گرفتن و جویای علتش شدن که هم توضیحی میدم و هم شرایط جدید آگهی کردن پرنده توی وبلاگم رو عنوان میکنم.

اول اینکه دوستان وبلاگ یه محیط کاملا شخصیه و اینکه بخوام آگهی کنم و یا آگهی نکنم فقط و فقط به خودم بر میگرده.دوم اینکه از آگهی کردن این پرنده جز دردسر دانلودو آپلود عکس پرنده های دوستان چیزی نصیب من نمیشه و به همین خاطر هست که شماره ی فروشنده رو قرار میدادم تا خریدار و فروشنده خودشون با هم کنار بیان.سوم اینکه من کارمندهستم و بیکار نیستم بشینم پای سیستم که دوستی که میخواد پرندش رو آگهی کنه صبح عکس رو فرستاده تا عصر ده بار زنگ بزنه آقا آگهی من چی شد.من رو آگهی حساب کردم خواهشا معطلم نکن!چهارم اینکه این وبلاگ مختص به عروس هلندی و مرغ عشق بوده و هست دیگه کار به جایی رسیده یه سری عزیزان درخواست تبلیغ قناری و ایگواناو پرنده های شکاری و... میدن.

اما در مورد تبلیغات اگر دوستانی که تمایل به تبلیغ در وبلاگ من رو دارن با شرایط زیر میتونن خودشون رو تطبیق بدن من در خدمتشون هستم و در غیر این صورت شرمنده ی عزیزان میشم:

1-اگر در توانم بود آگهی میکنم در غیر این صورت به هیچ وجه پیگیر نشید که چی شد چرا واسه فلانی آگهی شده من هنوز آگهیم زده نشده و از این بحث ها.

2-فقط دراین وبلاگ عروس هلندی،مرغ عشق و در اولویت های بعدی طوطی برزیلی آگهی خواهد شدو از آگهی کردن سایر پرنده ها چون نه تجربه ی چندانی در زمینه ی نگهداریشون دارم و نه اطلاعات زیادی در مورد کیفتشون معذورم.

3-از قیمت های کذایی خودداری کنید چون قطعا آگهی نخواهم کرد.فلانی این قیمت عروسش رو فروخت و از این بحث ها.

4-حجم عکس به هیچ وجه نباید بیشتر از 100KB باشه و حداقل دو عکس با کیفیت باید فرستاده بشه.

5-جفت های مولدی که دوستان تقاضای آگهی میدن باید باید عکس جفت همراه با تخم های اون جفت یا جوجه هاشون باشه در غیر این صورت جفت معمولی هستن.

بازم از یه سری از دوستانم که از مطرح کردن این بحث در حضورشون شرمنده هستم عذرخواهی میکنم ولی یه سری از عزیزان واقعا باعث دردسر و مزاحمت شدن.موفق باشید