عروس هلندی مرغ عشق

مشاوره و خرید و فروش عروس هلندی مرغ عشق 09391818840

رام شدن عروس هلندی
ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/٩  کلمات کلیدی: رام کردن عروس جفت شده ، جایزه دادن به عروس هلندی
با سلام . الان عروس مادم تقریبا تو مرحله خوبیه و وقتی میارمش بیرون رو دستم میزارم در نمی ره و بیشتر میره رو شونه هام وحتی وقتی دستمو چند سانتی متر(حدود20 تا 25) سانتی متر دور از نگه میدارم و بهش میگم بیا خودش میاد و میشینه ولی هنوز شوهرشو خیلی می خواد و اگه ببیندش به سمت اون پر میکشه .
در کل بیرون از قفس خوبه اما وقتی تو قفسه و دستمو می برم سمتش گاهی اوقات میاد رو دست و میارمش بیرون ولی گاهی اوقات می ترسه و در میره ولی یکم دیگه باهاش صحبت می کنم و دستمو سمتش میگیرم اخرش میاد رو دستم .
چقدر طول میکشه تا کلا رام بشه ؟
بعضی از پرنده ها با دادن جایزه بهتر رام میشن ولی عروس من هیچی دوست نداره که از دست بگیره . (کاهو و یه سری از سبزیجات و جوانه گندم دوست داره اما اونقدر نه که وقتی رو دستمه ازم بگیره) .
کلا عروسا غذایی که خیلی دوست دارن چیه که بعنوان جایزه بهش بدم ؟ 
سلام.عروس ها تازمانیکه جفت باشن به جفتشون خیلی بیشتر از آدم توجه میکنن و فقط میشه زمانی گفت قطعا رام و دستی شده که تنها باشه و فقط به انسان اخت بشه.هیچ وقت دستت رو ناگهانی توی قفس نبر چون حتی اگر کامل کامل هم رام شده باشه از دست میترسه چون به هرحال احساس میکنن به زور میخوای بگیریشون پس سعی کن اول چند دیقه کنار قفس حدالق بشین بعد دست ببر توی قفسشون.رژیم غذایی عروس از زمان جوجگی شکل میگیره و با گذشت زمان فقط با صبر میشه به یه چیز دیگه عادت دادشون اما تجربه من نشون داده که به قند خیلی علاقه دارن البته به میزان خیلی کم و فقط به عنوان جایزه.اما پیشنهاد من اینه که اگر دوست داری بیشتر به عروس هات نزدیک بشی سعی کن روی پرنده نر تمرکز کنی تا اون هم بیاد روی دستت تا بیشتر بتونی ماده رو روی دستت نگه داری و چیزایی دیگه مثل بوس دادن و سوت زدن یادش بدی.فقط یادت باشه که هیچ وقت باهاشون برخورد بدی نکنی وقتی عصبی میشی که توی ذهنشون موندگار میشه و حالاحالا ها نمیتونی ذهنیتشون رو عوض کنی.