فروش تعدادی از انواع طوطی

 

دوستان سلام.آقای زارع از طوطی دوستان هستن که مجموعه ای از طوطی ها رو جمع آوری کردن که به دلیل مسافرت به خارج از کشور قصد دارن همگی رو بفروشن.شرح طوطی ها به همراه عکسشون خواهد اومد.ایشون ساکن یزد هستن و توانایی ارسال به کلیه ی نقاط ایران رو دارن.برای فروش هم عجله دارن.

با تشکر همگی فروخته شدند.

 

جفت ملنگوی آبی که به گفته ی خودشون مولد هستن و در حال جا گرم کردن به قیمت 1.300.000 تومان.

 

تعداد هشت  جفت مرغ عشق هلندی(انگلیسی یا کلکسیونی) که ظاهرا دو جفت هم روی تخم هستن و همگی سابقه ی جوجه دهی دارن در رنگ های مختلف که هر جفت 750.000 هزارتومان هست.

 

چند جفت طوطی برزیلی که بعضی در حال جا گرم کردن هستن به قیمت 400.000 هزارتومان برای فیشر ها و لوتینو ها هم جفتی 450.000 هزارتومان.

 

دو جفت شاه طوطی که به گفته ی خودشون مولد و جفت خورده هستن.قیمت هر جفت 1.200.000 هزارتومان.

 

یک جفت رزیلابسیار زیبا که ظاهرا این جفت هم سابقه ی جوجه دهی دارند به قیمت 1.400.000 هزارتومان.

ضمنا ایشون یک جفت عروس هلندی وایت فیس به قیمت 800،یک جفت ابلق آلبینو لوتینو900 و دو جفت خاکستری مولد که قیمت هر جفت رو 600 هزارتومان در نظر گرفتن هم دارن.

یک کاسکوی سخنگو به اسم عسل هم دارن که چیزی حدود 300 کلمه صحبت میکنه،چند بیت شعر میخونه و صلوات میفرسته که قیمت 4.5 میلیون تومان براش در نظر گرفتن.

برای کلیه ی موارد دوستانی که تمایل به خرید دارن میتونن با ایشون تماس بگیرن و درخواست عکس های بیشتر و یا فیلم از سخنگویی کاسکو بگیرن.موفق باشید

/ 4 نظر / 30 بازدید
معین

سلام اقای اسکندری جوجه 4 یا 5ماهه عروس هلندی رام و دستی برای فروش دارید ؟ با تشکر از زحمات بی دریغ شما

معین

آقای اسکندری میشه عکسشو بزارید ممنون میشم

آواز

سلام جناب اسکندری. این ملنگوهایی که گذاشتین کدومش نره؟ طوقش دیده نمیشه.

ایمان

سلام و تشکر فراوان از مهندس اسکندری عزیز ممنونم که با کمک شما چن تا از پرنده های این پست رو من می تونم نگهداری کنم انشالله که این خرید خیر باشه برای هر دو طرف تشکر از آقای زارع