فروش یک جفت طوطی برزیلی

دوستان سلام.آقای کریمی به دلیل کمبود جا و نگهداری از جفت عروس هلندی تصمیم گرفتن جفت طوطی برزیلی خودشون رو بفروشن.تازه جفت شدن و یکبار تخم گذاری کردن که بدون نطفه بوده و احتمالا از سر آمادگی پرنده ی ماده بوده تخم گذاری.کاملا سالم و سرحال هستن.قیمت رو هم با قفس و لانه 370 هزارتومان در نظر گرفتن.شماره ی تماس09122850640

قیمت به 340 هزارتومان کاهش پیدا کرد.

 

 

با تشکر فروخته شدند

/ 8 نظر / 130 بازدید
mohammad

سلام جناب اسکندری جفت مولد عروس هلندی دارید برای فروش؟

ابراهیم زاده

سلام شبتون بخیر. می خواستم بپرسم الان قطره مودا توی بازار هست؟

Shervin

سلام جوجه عروس دارید؟میشه رنگ و قیمتش رو هم بگید؟

علیرضا

سلام به علی اقا عزیز داداش این ملنگو من احتیاج داره به قطره تقووویتی مثلاه بش توتال بدم؟

ابراهیم زاده

سلام. یه سوال در مورد جوانه گندم داشتم من شنیدم باید گندم دو روز خیس داد بعد داد به مرغ عشق. اما مرغ عشق های من گندم و نمیخورن من دو روز گندم و خیس میکنم بعد میذارمش لای پارچه بعد از اینکه جوانه ها دو سانتی شد جوانه ها رو بهشون میدم،البته فقط می جونشون و تفاله اشو میریزن دور.این همون فایده رو براشون داره؟

رضا معدن زاده

سلام آقای اسکندری. برای عروسم یه جفت پیدا کردم همسن خودش. از این عروس زرداست. خوبه براش بگیرم؟؟ چقدر میشه گرفت؟ با تشکر

رضا معدن زاده

مرسی. دستی هم هست. جوجه هاش چطوری میشن؟

lمحمد

سلام آقای اسکندری. علی آقا من جوجه ام رو از خودتون گرفتم و چند روز پیش یک سالش شد،اول باید از شما به خاطر کمک هاتون و جوحه ی بسیار خوبتون تشکر کنم.بعد می خواستم بگم جوجه عروس من الان چند کلمه ای رو صحبت می کنه ودستیه کاملا و شدیدا به من واعضای خانواده ام وابسته است و از طرفی هم سن بلوغش رسیده می خواستم ببینم که اگر براش جفت بگیرم و قصد داشته باشم که جوجه بگیرم پرنده ام چیزهایی که بهش یاد دادم از ذهنش میره؟؟؟ یعنی به خاطر سر و کله زدن با جفتش و گذروندن وقتش با اون ممکنه که کلمات و حرکاتش یادش بره؟؟؟ یا اینکه دوباره وحشی بشه و دستی نباشه؟؟؟؟؟ می خوام براش جفت بگیرم ولی از این موارد می ترسم. در ضمن الان قیمت یه ماده ی سالم و بالغ طوسی چقدر هست؟؟؟